Display Menu Menu
a smoothie, cup of coffee and a frappe

NESCAFÉ

Türkiye'nin en sevilen kahvesi NESCAFĖ, karlı ve yaratıcı çözümleriyle ev dışı tüketim noktalarının da vazgeçilmezi.. Günde 94 milyar bardak tüketimi ile NESCAFĖ, dünyanın 1 numaralı kahvesi olarak bugün tüketicilerin aklına gelen ilk kahve markası... Farklı çekirdeklerden elde edilen farklı harmanlarıyla zengin bir portföye sahip olan NESCAFĖ, Nestlé Professional'a özel, ev dışı tüketim kanallarının ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan farklı ambalajlar ve reçeteleriyle sektörde ayrışıyor. Ayrıca NESCAFÉ, kahve keyfinin torunlarınıza, torunlarınızın torunlarına ulaşması için de uğraşır. 75 yılı aşkın tecrübesiyle, her yıl 340.000 çiftçiyi eğitir, 60 milyon kahve ağacı diker. İşte bu yüzden NESCAFÉ NESCAFÉ’dir.

Devamı için Tıklayınız

NESCAFÉ Alegria

MÜKEMMEL KAHVEYI NESCAFÉ ALEGRIA YAPSIN SIZE SADECE SATMAK KALSIN NESCAFÉ’nin 75 yıllık kahve deneyimini üstün teknoloji ile birleştirdik, isinize deger katacak mükemmel çözümü ürettik. Ev dışı tüketim noktalarındaki müşteri ve tüketici ihtiyaçları için özel olarak geliştirilen patentli teknolojiye sahip Yeni Nesil NESCAFÉ Alegria ile Espresso, Sade NESCAFÉ, Sütlü NESCAFÉ, Cappuccino, Vanilyalı Cappuccino, Caffé Latte, Mocha ve Sıcak Çikolata gibi popüler kahve çeşitleri hazırlanabiliyor. NESCAFÉ Alegria ile operasyonel kolaylık sağlarken; hızlı, çeşitli ve düşük maliyetli ürünler ile lezzetli kahve sunabilirsiniz.

Devamı için Tıklayınız

NESCAFÉ Milano

NESCAFÉ MILANO’ DAN SIZE OZEL KOLAYCA HAZIRLANAN PREMIUM KAHVELER NESCAFÉ Milano kahve çözümlerimiz ile ev dışı tüketim işletmeleri için çok çeşitli, tüketici tercihlerine göre kişiselleştirilebilen, son derece kaliteli kahve bazlı içecekleri sunmayı çok daha kolay ve pratik hale getirdik. NESCAFÉ Milano ile size özel kahveleri hazırlamak hem çok kolay hem de çok daha lezzetli. Nestle Professional’ın en premium markası olan NESCAFÉ Milano, Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot Design Award sahibi NESCAFÉ Milano 2.0 yeni jenerasyon makinemiz, seçkin ürün portfoyumuz ve eksiksiz teknik servis altyapımız ile mükemmel bir kahve çözümü sunuyor. Yeni ürünümüz Ispirazione Italiana ile de bu mükemmelliği bir adım daha ileri taşıyor.Yeni nesil NESCAFÉ Milano Espresso bazlı içeceklerle, Espresso, Americano,Double Espresso , Cappuccino, Latte Machiato, Flat White gibi 27 ürün seçeneğine kadar ürün sunabiliyor.

Devamı için Tıklayınız

Nestlé Sıcak Çikolata

Nestlé Sıcak Çikolata sahip olduğu 100 yıllık çikolata mirası ve tecrübesi ile size alıştığınız ve sevdiğiniz sıcak kakao keyfini sunar. Tanrıların gıdası olarak bilinen kakao uzun yıllar önce keşfedilmiş değerli bir besin. Günümüzde ise en lezzetli hallerinden biri olan çikolata, ölçülü tüketildiğinde faydalı bir keyif kaynağı. Soğuk havalarda “sıcacık” Nestlé Sıcak çikolata ile ısınırken tercihinizi ister sütten yana ister sudan yana kullanabilirsiniz. Eğer siz de sütünüzü sıcacık çikolata lezzetinde içmek istiyor ancak kalorilerinizi de kontrol altında tutuyorsanız yarım yağlı süt veya yağsız süt ile de deneyebilirsiniz.

Devamı için Tıklayınız

Nestlé Bonka

Nestlé Professional’ın yeni filtre kahve ürünleri, Nestlé’nin kahve uzmanlığıyla özenle kavrulmuş ve öğütülmüş kahve çekirdekleri harmanları olarak, işletmecilerin son tüketiciye sabit fincan profili sunmasını garanti ediyor. Böylece kahveseverler her fincanda aynı standart lezzet, renk ve berraklığı bulabiliyor.  Nestlé Bonka, yoğun kahve tadı ve kokusuyla güne başlamanın lezzetli yolu olarak öne çıkarken, ilk yudumdan itibaren ağzı kaplayan yüksek gövdeli kahve lezzeti vadediyor. Filtre kahve makine çeşitleri, french press ve 3. nesil kahve demleme ekipmanları ile kolayca hazırlanabilen Nestlé Bonka, vakumlu ambalajı ile eşsiz kahve aromasını ve tazeliğini uzun süre muhafaza ediyor.

Devamı için Tıklayınız

Nestlé Brasilia

Nestlé Professional’ın yeni filtre kahve ürünleri, Nestlé’nin kahve uzmanlığıyla özenle kavrulmuş ve öğütülmüş kahve çekirdekleri harmanları olarak, işletmecilerin son tüketiciye sabit fincan profili sunmasını garanti ediyor. Böylece kahveseverler her fincanda aynı standart lezzet, renk ve berraklığı bulabiliyor. Yoğun ve aromatik bir tada sahip Brasilia gün boyunca keyifli anlarınıza eşlik ediyor ve ilk yudumdan itibaren ağzı kaplayan yüksek gövdeli kahve lezzeti vadediyor. Filtre kahve makine çeşitleri, french press ve 3. nesil kahve demleme ekipmanları ile kolayca hazırlanabilen Nestlé Bonka ve Brasilia, vakumlu ambalajları ile eşsiz kahve aromasını ve tazeliğini uzun süre muhafaza ediyor.

Devamı için Tıklayınız