Maggi Bulyon ve Harç Çözümleri

Maggi Patates Püresi 3kg

Türk mutfağının geleneklerine ve damak tadına uygun olarak üretilmiş patates püresiyle Maggi, bugün profesyonel mutfaklarda tüm lezzet ustasi şeflerin en büyük yardımcısıdır

%86 patates & %6 süt ve tereyağı oranı içerir. Sadece su ekleyerek hazırlanır. Extra Süt ve tereyağ eklemenize gerek kalmaz.

MAGGI Sütlü Patates Püresi tarladan mutfaklara el değmeden ulaşır, özenle seçilmiş taze patateslerden üretilir. Patatesler tarladan toplanır, elenerek sadece en iyi olanlar seçilir, yüksek basınç ve buhar altında soyulur, kabuklarından tamamen ayrılır. Soyulan patatesler en son teknolojiyle temizlenir ve dilimlenir. Dilimler pişirme bölümüne alınır, daha sonra karıştırıcıya iletilir. Pişen patatesler elekten geçirilerek ezilir. Püre haline gelen patatesler kurutularak toz haline getirilir. Bu sırada nem seviyesi kontrol altında tutulur. Patates püresi kurutma ünitesinden paketleme ünitesine gönderilir. Numuneler laboratuvar analizine tabi tutulur. İçindeki tuz ve şeker oranları kontrol edilerek son ürün lezzet testine girer. Çünkü tüm bu süreçteki amacımız siz şeflerimize en iyisini ulaştırmaktır.

Sadece sıcak su eklenip karıştırılarak hazırlandığı için her defasında aynı mükemmel lezzete ulaşmanızı sağlar.
MAGGI Sütlü Patates Püresi kullanmak maliyetten %62, zamandan %93 tasarruf sağlar.

1 paket ile 25 porsiyon püre kısa sürede hazırlanır. (40g/1 porsiyon). 
Sıcak ve soğuk su eklenerek kullanım özelliği sayesinde patates kroket, patatesli hamur işleri, kızartma kaplaması, çorba ve sosların bağlanmasında pratik bir çözümdür. Börek, poğaça ve hamur işleri için iç harç yapımında mükemmel sonuç sağlar. 

Ürün Kodu: 
5410001009400
Barkod Kodu: 
8715000930043