Nestlé Professional’dan iki yeni filtre kahve çözümü

Çarşamba, October 30, 2019

Nestlé Professional, ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için “toplam kahve çözümleri sağlayıcısı” olmak hedefiyle portföyünü güçlendirerek, filtre kahve kategorisine giriş yaptı. Yeni Nestlé Bonka ve Brasilia ürünlerini ilk kez kahve sektörü oyuncularının buluşma noktası Coffex İstanbul’da tanıtan Nestlé Professional, “daha fazlasını mümkün kılan” yaratıcı, kârlı ve yenilikçi çözümleriyle iş ortaklarına büyüme yolculuklarında ilham vermeye devam ediyor.

Nestlé Professional’dan iki yeni filtre kahve çözümü

Nestlé kahve uzmanlığıyla orta profilde özenle kavrulmuş ve standart boyutta öğütülmüş kahve çekirdeklerinin harmanını sunan BONKA ve BRASILIA, her bardakta aynı tadı, rengi ve berraklığı veriyor. İlk yudumdan itibaren ağzı kaplayan, yüksek gövdeli kahve lezzeti ile vakumlu ambalajı sayesinde uzun süre taze kalan muhteşem kahve aroması, BONKA ve BRASILIA’yı öne çıkaran diğer özellikler olarak dikkat çekiyor.

Güne lezzetli bir başlangıç yapmanızı sağlayan Nestlé Bonka, yoğun kahve tadı ve kokusu ile öne çıkıyor. BONKA’nın güçlü tadı, içtikten sonra uzun süre hissediliyor.

Keyifli anlarınıza eşlik eden Nestlé Brasilia, Asya ve Orta Amerika kahve çekirdekleri harmanından oluşan içeriği ve yoğun lezzeti ile aromatik kahve tadı sunuyor.

Nestlé Professional’ın her iki ürünü de filtre kahve makinesi çeşitleri, french press ve 3. nesil demleme ekipmanları ile demlemeye uygun. “Daha Fazlasını Mümkün Kılan” yaratıcı, kârlı ve yenilikçi çözümleriyle iş ortaklarının büyümelerine ilham veren Nestlé Professional, kahve konusundaki uzmanlığı ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Nestlé Professional hakkında

NESTLÉ PROFESSIONAL,  dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi NESTLÉ’nin, ev dışı tüketim sektöründeki uzman olarak çalışmakta olan iş birimidir. Ev dışı tüketim sektörü, restoran, otel, kafe, kantin, ofis ve sinema gibi tüketicilerin yerinde ürün tükettiği, Türkiye’nin ve dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından bir tanesidir. İşte NESTLÉ PROFESSIONAL bu pazarda, var olduğu ürün kategorileri için, müşterilerine yaratıcı, karlı ve ‘daha iyi çözümler’  sunarak, toplam çözüm ortağı olmak ve pazarı büyütmek tutkusuyla 20 seneyi aşkın süredir hizmet vermektedir. NESTLÉ PROFESSIONAL,  Nescafé marka çatısı altında kahve içecek çözümleri ve Maggi, Docello, Nestlé, Chokella marka çatıları altında yiyecek çözümleriyle pazarda yer almaktadır. NESTLÉ PROFESSIONAL, tüm bu kategorilerle toplam ev dışı tüketim sektöründe lider konumdaki firmalardan bir tanesidir.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Güliz Şengüler / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 / 0530 384 62 78

güliz.senguler@essance-istanbul.com