FİLTRE KAHVE ALIŞKANLIKLARINI DEĞİŞTİRECEK İKİ YENİ LEZZET: NESCAFÉ Forte ve Grande !

Cuma, March 26, 2021

Günlük hayatın koşuşturması içinde kendimizi dinlemek ve biraz mola vermek istediğimizde ilk aklımıza gelenlerden birisi “kahve molası” vermek oluyor.

Günlük hayatın koşuşturması içinde kendimizi dinlemek ve biraz mola vermek istediğimizde ilk aklımıza gelenlerden birisi “kahve molası” vermek oluyor. Hem ülkemizde hem de dünya üzerinde her geçen gün artan kahve tüketimi de bu görüşü destekliyor. Günümüzde en fazla tüketilen kahve türlerinden bir tanesi olan filtre kahve de lezzetinin yanı sıra yağ yakımını sağlarken metabolizmayı hızlandırması, pratik olması, enerji vermesi ve sağlığa olan faydaları sebebiyle insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Şimdi NESCAFÉ olarak size bildiğiniz filtre kahve alışkanlıklarını unutturacak ve hayata yeni bir tat getirecek iki yeni filtre kahvemizi sunuyoruz: NESCAFÉ Grande Filtre Kahve ve NESCAFÉ Forte Filtre Kahve!

 

Filtre kahve yapmanın birden çok yöntemi vardır. Kullanmak istediğiniz ekipman veya metod; ihtiyaçlarınız, vaktiniz, damak zevkiniz gibi birden çok etken çerçevesinde belli oluyor. French press, hario V60, chemex, aeropress başlıca demleme yöntemleri arasındadır.

 

Şimdi NESCAFÉ Forte Filtre Kahve’ye biraz yakından bakalım. En iyi kahve çekirdeklerini özenle seçme, kavurma ve demleme konusundaki 80 yılı aşkın kahve deneyimiyle NESCAFÉ, Forte  ile kahve severlere yoğun tadı, kokuyu sunuyor. Tam kararında ve zengin aromaya sahip olan NESCAFÉ Forte Filtre Kahve, özenle seçilen ustalıkla kavrulan NESCAFÉ çekirdeklerinin öğütülmesiyle üretilmiştir. İşte tam da bu nedenle NESCAFÉ Forte Filtre Kahve ile demleyeceğiniz her kahvede, kendinizi ilk yudumuzundan itibaren ağzı kaplayan yüksek gövdeli kahve lezzetiyle dolu bir şölene hazırlarsınız. NESCAFÉ Forte Filtre Kahve’yi french press, hario V60, chemex, aeropress gibi dilediğiniz kahve ekipmanı ile hazırlayabilir ve yoğun lezzeti ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

 

Size ihtiyacınız olan kahve keyfini sunacak bir diğer filtre kahve ürünümüze yakından bakalım: NESCAFÉ Grande Filtre Kahve. NESCAFÉ Grande Filtre Kahve, Robusta ve Arabica kahve çekirdeklerinin harmanlanmasıyla hazırlanmıştır. Kahve tutkunlarına bir lezzet şöleni yaşatmak için kavrulmuş Robusta ve Arabica kahve çekirdeklerinin harmanlanmasıyla üretilen NESCAFÉ Grande Filtre Kahve, yoğun aromatik lezzetiyle ön plana çıkmaktadır. Dengeli kavrulmuş orta gövdeli kahveden gelen yoğun aromatik lezzeti, NESCAFÉ Grande Filtre Kahve’yi kahve severler için vazgeçilmez bir alternatif durumuna getirecek. NESCAFÉ Grande Filtre Kahveyi de NESCAFÉ Forte Filtre Kahve gibi zevkinize bağlı olarak french press, hario V60, chemex, aeropress gibi farklı kahve ekipmanlar ile hazırlayabilirsiniz.

 

Hem NESCAFÉ Grande Filtre Kahve hem de NESCAFÉ Forte Filtre Kahve vakumlu ambalajları ile kahve severlere sunulmaktadır. İki filtre kahve ürünü de bu vakumlu ambalajları sayesinde muhteşem kahve aromalarını uzun süre koruyabilir, kendilerine has lezzetleri ile sizi büyülemeye devam edebilirler. NESCAFÉ uzmanlığı ve üstün kalite anlayışının bir araya getirilmesiyle üretilen NESCAFÉ Grande Filtre Kahve ve NESCAFÉ Forte Filtre Kahve hemen denemeniz için şimdi satışta!