We Proudly Serve Starbucks™ Kahve Programı, birinci sınıf içeceklerden oluşan bir yelpazeyi iş yerinize veya yiyecek-içecek servisi yaptığınız mekanlarınıza getiriyor. Starbucks® marka misyonu; "Her kişi, her fincan ve her mahalle özelinde, adım adım insan ruhuna ilham vermek ve onu beslemek" için çaba göstermeye dayanıyor. 'Starbucks'ı tanımlayan benzersiz marka değerlerinden yararlanan misyon, tüketicilere tanıdıkları ve sevdikleri içecek deneyiminin sunulmasıyla hayat buluyor. We Proudly Serve Starbucks Kahve Programı ile Starbucks misyonunu yerine getirerek, tüketicilerin ilgisini çekerek ve gelirinizi artırarak, sunduğunuz içecek çeşitlerini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.


 

İşletmenize özel olarak geliştirilen çözümler

Kahve, yaptığımız her işin kalbinde yer alır ve tüm kahvelerimiz, Starbucks mağazalarında da kullandığımız %100 Arabica kahve çekirdeklerinden üretilir. Müşterileriniz, tüm favori kahve içeceklerinde Starbucks imzalı koyu Espresso Roast'un tadını çıkarabilir veya Starbucks Decaf Espresso Roast’umuzu tercih edebilir.

 

 

Barista Destekli Çözümler

Baristalarınızı; cappuccino ve caffè latte gibi espresso bazlı klasiklerden buzlu içeceklere, sıcak çikolata çeşitlerine ve spesiyalitelere kadar uzanan mükemmel Starbucks içeceklerini sunmaları için eğitiyoruz. Short, Tall ve Grande çözümlerimiz, kusursuz bir temel içecek yelpazesinden kapsamlı sıcak ve soğuk içeceklere kadar her şeyi içeren bir dizi seçeneğe sahiptir. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz ürün, ekipman ve desteği sağlayan bir çözümü tercih edin.

 

 

Self-Servis Çözümler

Birinci sınıf self-servis çözümlerimizle, We Proudly Serve Starbucks Kahve Programı deneyimini yiyecek içecek hizmeti sunmadığınız mekanlarınıza taşıyın. En yeni ve kullanıcı dostu espresso teknolojisine sahip makineler sayesinde, taze kahve çekirdekleri ve sütle yapılan en popüler içeceklerimizden oluşan geniş bir yelpazeyi müşterilerinize sunabilirsiniz. Self-servis çözümlerimiz, ücretsiz ikram veya elektronik ödeme seçenekleriyle farklı ortamlara uyacak şekilde hem tezgah üstü hem de bağımsız modüler birimler olarak mevcuttur.


Günün her saatini zenginleştiren bir menü

Tüm barista destekli ve self-servis çözüm içeceklerimiz özgün Starbucks tarifleri kullanılarak yapılır ve menünüz, günün her saatinde sunduğunuz hizmeti zenginleştirmenize yardımcı olacak içecek çeşitlerine odaklanır.

  • Espresso bazlı klasikler
  • Buzlu kahveler
  • Sıcak çikolata seçenekleri
  • Mevsimsel spesiyaliteler
  • Lezzetli atıştırmalıklar

*Ürün yelpazesi, mevcut pazar ve çözüme göre farklılık gösterir.

 

Çiftçileri ve gezegenimizi destekliyoruz

Starbucks, Kahve ve Çiftçi Sermayesi (C.A.F.E.) Uygulama yönergelerine uygun olarak üretilen, %100 etik kaynaklardan tedarik edilen kahveler sunma taahhüdüne sahiptir. Çiftçiler ve çevre için daha iyi bir gelecek yaratan çiftçi destek merkezleri, kredi programları, krediye erişim, orman koruma ve mantara dayanıklı kahve ağaçlarının sağlanması gibi girişimlerle bir milyondan fazla çiftçi desteklenmektedir.

Marka standartları ve kahve uzmanlığı

Starbucks marka değerlerinden kahve bilgisi ve hazırlama becerilerine kadar, We Proudly Serve Starbucks Kahve Programı eğitmenleri ekibinize mükemmel Starbucks içecekleri hazırlamak için ihtiyaç duydukları güveni sağlamaya hazır. Nokta lansman eğitimi, yenilikçi eğitim videoları ve e-iletişim, kategori içgörüleri ve marka denetimleri, işletmenizi desteklemek için sağlayacağımız sürekli faaliyetlerden sadece birkaçı.

Daha fazlasını keşfedin

Lezzetli içecek çeşitlerimizi ilk elden deneyimlemek için We Proudly Serve Starbucks Kahve Programımızı daha yakından tanıyın.

Çözümlerimizle ilgili bilgi almak için:

Tel: 444 0 122
E-posta: tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com
WEB: www.nestleprofessional.com.tr

 

 

 

"STARBUCKS® ve Starbucks® logoları Nestlé'ye verilen lisans hakkı çerçevesinde kullanılmaktadır "