Hakkımızda

hakkımızda
Nestlé Professional, dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé’nin, ev dışı tüketim alanında uzman iş birimidir.
 
Türkiye’deki faaliyetlerine 1996 yılında Nestlé Food Services olarak başlayan firma, 2008 yılından itibaren “Making More Possible, Daha Fazlası Mümkün” sloganıyla Nestlé Professional adını alarak devam etmiştir.
 
Otel, restoran, kafe, eğitim, ofis, pastane, ulaşım, askeri tesisler, hızlı servis restoranları otomatik içecek ve yiyecek makinesi operatörleri gibi farklı kanallardaki müşterilerinin gıda ve içecek kategorilerindeki yaratıcı ve kârlı çözüm ortağıdır. 
 
NESCAFĖ Milano, NESCAFĖ Alegria ve Coolpro İçecek Çözümleri ve Maggi, Nestlé Docello, Nestlé Chokella, Nestlé Kakao, Nestlé Kuvertür, Nestlé Çikolata markalı yiyecek çözümleri ile ev dışı tüketim sektöründeki müşterilerine özel sağlıklı, lezzetli yiyecek ve içecek çözümleri sunmaktadır.
 
Katma değer yaratan, kanal spesifik ürünleri ve üstün hizmet anlayışıyla müşterilerine gıda ve içecek operasyonlarında rekabetçi avantaj sağlayan Nestlé Professional, sadece ürün değil, menü tasarımından reçete önerilerine sezonsal promosyonlardan satış noktasında pazarlama desteklerine ve personel eğitimine kadar toplam çözüm sunmayı, müşterilerinin kazandıran iş ortağı olmayı ilke edinmiştir. Bugün dünya çapında 7000’den fazla çalışanıyla, hem yerel hem global bilgi birikimiyle, deneyimleriyle ve verdiği eğitimlerle sektöre ve müşterilerinin işlerine değer katmaktadır.